KURUMSAL

Sabır Plastik

1978 yılında, Mehmet DÖNDER tarafından Vefa'da SABIR Plastik adıyla kurulan firmamız, kozmetik sanayinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıktı. O günden bugüne, gelişerek büyüdü ve ambalaj sektöründe güvenilir bir isim ve önemli bir pazar payına sahip oldu.

SABIR PLASTİK, 1996 yılından bu yana İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ESOT Sanayi sitesindeki kendi tesislerinde üretimini devam ettirmektedir. Hızla Değişen ve küreselleşen dünyada, alanında bir yer edinmek ve rekabet edebilmenin, ancak kendini yenileyebilmekle mümkün olduğunu bilen, SABIR PLASTİK yeni teknolojileri izleyip uygulamaktadır. Firmamız bunun sonucu olarak 20 cc den 20 lt'ye kadar her türlü plastik şişe, ambalaj üretiminde önemli bir pazar payı elde etmiştir.

Şu anda polietilen hammade ile, yüksek kapasitede üretilen 20 cc den 20lt'ye kadar madeni yağ, zirai ilaç, muhtelif hacimlerde deterjan ve oto katkı ambalajları, kavanozlar, aseton ve ıslak mendil ambalajları, parfüm ve şampuan ambalajları, çeşitli kozmetik ambalajlarının yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda istenilen ambalajı SABIR PLASTİK güvencesiyle üretmektedir.

Kaliteli Üretim, zamanında teslim, uygun fiyat, bol seçenek ve müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Amacımız tüm müşterilerimize her gün daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek, dünya pazarındaki yerimizi her gün daha iyiye götürebilmektir.

 

©2018 - SABIR PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi